OSAZOVÁNÍ BALKÓNŮ A TERAS

 

 

Podobně jako zahrady i balkóny a terasy nemusí být nudné a fádní. Nicméně je potřeba brát v potaz určitá specifika, která je odlišují právě od zahrad jako je například nutnost zazimování rostlin v květináčích a truhlících.

 

Osazování balkónů a teras – jak to funguje a na co je potřeba brát ohled?

 

Před samotným zahájením prací je třeba nejprve navštívit prostory (terasu, balkón), které bychom měli realizovat. Na základě této konzultace zpracujeme návrh a kalkulaci prací.

 

Pokud Vám vše vyhovuje, zrealizujeme kompletně veškeré práce související s osazením balkónu či terasy.

 

Osazování balkónů a teras – poradenství

 

Pro klienty, kteří nemají jasnou představu o tom, jak by měl jejich balkón či terasa vypadat, nabízíme samozřejmě poradenství. Díky našim zkušenostem pomůžeme s výběrem vhodných rostlin, letniček i trvalek.

 

Osazování balkónů a teras – pravidelný servis

 

Součástí našich služeb je také pravidelný servis související se zazimováním a odzimováním rostlin. Tyto dva kroky jsou důležité pro vegetační klid rostlin.

 

Ukázky osazování balkónů a teras

Truhlíky a květináče Lechuza

 

Pro osazování rostlin do nádob používáme výhradně samozavlažovací květináče a truhlíky značky Lechuza. Důvodem je jejich propracovaný design a funkčnost.  Samozavlažovací Květináče a truhlíky Lechuza jsou vybaveny rezervoárem na vodu a živiny a usnadňují tak péči o rostliny.

© 2018 rterra

Kontakt: tel.: +420 734 206 640, e-mail: info@rterra.cz